kopijavimas

Kopijavimas

Greitas ir kokybiškas kopijavimas.

Profesionalios kopijavimo paslaugos Kaune. Kokybė, greitis ir prieinama kaina vienoje vietoje.

Esame įsikūrę PC „SAVAS“, Savanorių pr. 346, Kaune. Domina kopijavimo paslaugos kaina? Skambinkite +370 640 50 666 jau dabar!

Reikalingas svarbių dokumentų, brėžinių ar kitokio pobūdžio dokumentų kopijavimas Kaune? Atvykite pas mus, atsineškite jums reikalingus dokumentus, o mes pasirūpinsime viskuo kitu. Kopijavimo reikia skubiai? Ne bėda, darbus atliekame greitai, todėl jums neteks nerimauti dėl sugaišto laiko. Paslaugą atliekame taip, kaip jums reikia ir tiek kiek jūs pageidaujate, mums nėra iššūkis kopijuoti vieną ar tūkstantį lapų.

Kopijavimo kainos

Kopijavimo kaina – nuo 0,05 eur.

A3 kopijavimas – 0,12 eur.

A4 kopijavimas – 0,06 eur.

Dėmesio! Paslaugos kaina gali skirtis priklausomai nuo kiekio bei dokumento formato.

Kodėl verta kopijavimo paslaugas rinktis „Print Line“?

  • Esame įsikūrę patogioje vietoje PC „SAVAS“. Mus lengva rasti, o atvykę visuomet rasite kur pasistatyti savo automobilį nemokamai.
  • Dirbame jums patogiu metu, kiekvieną darbo dieną nuo 10 iki 21val.
  • Naudojame profesionalią techniką, originalias spausdinimo kasetes bei kokybišką biuro reikmėms pritaikytą popierių.
  • Mums svarbu greitis ir kokybė. Todėl jums nereiks ilgai laukti, kol atliksime kopijavimo darbus didesniam kiekiui lapų.
  • Esame lankstūs – priimame visokio dydžio ir formato dokumentus: brėžinius, nestandartinio dydžio dokumentus ir kt. Pagal jūsų pageidavimus galime sumažinti ar padidinti kopijuojamą darbą. 
  • Teikiame ir kitas papildomas paslaugas: spausdinimas, kasečių keitimas ir pildymas, skenavimas, dokumentų įrišimas ir susegimas, nedidelių tekstų rinkimas.

Turite klausimų ar pasiūlymų? Skambinkite jau dabar +370 640 50 666, arba rašykite el. paštu paštu savas@spausdinimaskaune.lt

nuo 0.06* €
1 lapas