A3 spausdinimo paslaugos kaune

A3 formato spausdinimas Kaune

A3 spausdinimas – vertinantiems kokybę

A3 spausdinimas – populiarus ir gan dažnas spausdinimo sprendimas. Paprastai A3 spauda yra reikalinga tiems, kas nori ištransliuoti dėmesį patraukiančią ar svarbią informaciją nešančią žinutę. Todėl A3 spausdinimas yra itin tinkamas pasirinkimas plakatams, įvairioms iškaboms, pranešimams ir kitiems informatyviems spaudiniams.

Ieškote, kur kokybiškai atliekamas A3 formato spausdinimas Kaune? Pravartu žinoti, jog vertinantys kokybę renkasi spausdinimaskaune.lt komandą, dirbančią Kauno mieste įsikūrusiame prekybos centrą „Savas“. Spausdinimo paslaugas teikiame visomis savaitėmis dienomis, tad užsukite jums patogiu laiku ir patikėkite savo A3 spaudą profesionalams!

A3 formato spausdinimas: kada reikalingas?

A3 formato spausdinimas yra reikalingas norint perduoti įvairias komunikacijos žinutes ar siekiant parengi su tam tikra darbo sritimi susijusią medžiagą, kuri būtų ir informatyvi, ir kokybiška. Dažniausi A3 formato spaudiniai:

 • Plakatai;
 • Iškabos;
 • Įvairūs pranešimai;
 • Pristatymų medžiaga;
 • Brėžiniai;
 • Architektūriniai planai.

Svarbu pastebėti, kad spausdinimaskaune.lt komanda A3 formato spausdinimo paslaugas atlieka ant storesnio popieriaus. Šios spaudos privalumai – aukšta kokybė ir mažesnė susiglamžymo ar susilamdymo galimybė. Tad atsispausdinus pas mus reikalingą A3 spaudą būsite visiškai tikri, jog ji nepraras savo reprezentacinės išvaizdos ir tinkamai pasitarnaus norimoms reikmėms.

A3 spalvotas spausdinimas ir nespalvotas

Reikėtų atkreipti dėmesį į tai, kad mūsų atliekamas A3 spausdinimas gali būti ir spalvotas,  ir nespalvotas. Tad pas mus įgyvendinamos tiek spalvingos bei ryškios, tiek oficialios ir santūrios A3 spausdinimo idėjos. Derėtų pažymėti, jog spalvota A3 spauda dažniausiai pasirenkama plakatams, iškaboms bei įvairioms pristatymų medžiagoms, kai siekiama atkreipti dėmesį, sudominti ir sulaukti grįžtamojo ryšio. Na, o nespalvotai yra spausdinami brėžiniai, oficialūs pranešimai ar architektūriniai planai, kai informacija turi būti pateikta aiškiai bei tvarkingai.

Savaime suprantama, koks A3 spausdinimas yra tinkamiausias geriausiai žino klientas, o jei nežino mes visuomet esame pasiruošę padėti, patarti ir atspausdinti taip, kad būtų pateisinti visi turimi lūkesčiai.

A3 spausdinimas Kaune – visų poreikiams

A3 spausdinimas Kaune, prekybos centre „Savas“ yra tai, ko reikia kiekvienam norinčiam džiaugtis kokybiškai bei profesionaliai atliktu darbu. Mūsų darbų sąraše – pati įvairiausia A3 spauda, tad patenkinsime visų poreikius ir atspausdinsime viską, ko reikia. Dėl ko dar verta rinktis spausdinimaskaune.lt komandą?

 • Prekybos centre „Savas“ dirbame visomis savaitės dienomis nuo 10.00 val. iki 21.00 val, tad A3 spausdinimas prieinamas jums patogiausiu laiku;
 • Spausdinimo darbus atliekame greitai ir profesionaliai, naudodami tik aukščiausios kokybės medžiagas, kas atsispindi rezultatuose;
 • Esame pasirengę ne tik atspausdinti norimą A3 spaudą, bet ir pakonsultuoti įvairiais spausdinimo klausimais.

A3 spalvoto spausdinimo kaina

A3 spalvoto spausdinimo kaina priklauso nuo spausdinamų puslapių kiekio. Taip pat svarbu pažymėti, kad spausdinant ant abiejų lapo pusių kaina padvigubėja.

Kauno prekybos centre „Savas“ įsikūrusi spausdinimaskaune.lt komanda A3 spausdinimo paslaugas teikia nuo 0,30 €. Reikėtų atkreipti dėmesį į tai, kad kiek sumokėsite už norimą atsispausdinti medžiagą priklausys ne tik nuo lapų skaičiaus, bet ir nuo to, koks A3 spausdinimas bus reikalingas – spalvotas ar nespalvotas. Tačiau dėl vieno galite būti tikri, pas mus rasite geriausią kainos ir kokybės santykį, todėl verta atvykti ir pasinaudoti mūsų teikiamomis A3 spausdinimo paslaugomis.

A3 formato matmenys

Kalbant apie A3 spausdinimą labai svarbu žinoti, kuo A3 formatas skiriasi nuo kitų. Pirmiausia reikėtų akcentuoti, kad A3 ir A4 formatai yra populiariausi ir dažniausiai pasirenkami. Tačiau taip pat šie formatai – itin skirtingi.

Esminis skirtumas tarp šių dviejų formatų – matmenys. A3 formato matmenys yra 297 x 420 mm. Tai reiškia, kad iš A3 formato popieriaus galima gauti du A4 formato popierius. Dar vienas svarbus skirtumas – naudojimo paskirtis. Reikėtų įsiminti, kad A4 formato popierius dažniausiai naudojamas įvairiems raštams, dokumentams, moksliniams darbams ir kt. Tuo tarpu A3 formatas yra pasirenkamas plakatams, brošiūroms, parodomajai ar reklaminei medžiagai ir kt. Tad renkantis vieną iš šių formatų būtina atkreipti dėmesį į tai, kokią medžiagą jums reikia atsispausdinti, kur ir kaip ją naudosite. Ieškote, kas ne tik kokybiškai atliktų spausdinimo paslaugas, bet ir profesionaliai patartų? Spausdinimaskaune.lt visuomet pasiruošę padėti.

Kur geriausias ir pigiausias A3 formato spausdinimas Kaune? Geriausius sprendimus rasite „Savas“ prekybos centre. Užsukite, atsispausdinkite ir įsitikinkite! Mus rasite čia.

Papildomos A3 formato paslaugos:

 • Atspausdintus A3 formato dokumentus galime įlaminuoti. Plačiau apie A3 dokumentų laminavimą, galite rasti čia.
 • Domina A3 formato įrišimas? Plačiau apie A3 dokumentų įrišimą, galite rasti čia.
 • Ieškote A3 formato kopijavimo paslaugų? Plačiau apie A3 dokumentų kopijavimą, galite rasti čia.
 • A3 formato skenavimas. Plačiau apie A3 dokumentų skenavimą, galite rasti čia.
 • Reikia atspausdinti didesnius, nei A3 formato dokumentus ar brėžinius? Dėl A2, A1, A0 ar nestandartinio dydžio plačiaformatės spaudos spausdinimo, klauskite:  spauda@spausdinimaskaune.lt

 

nuo 0.30* €

Dažniausiai užduodami klausimai

Plačiau apie A3 spalvotą spausdinimą Kaune, galite rasti: čia.

Vertikalus A3 formatas centimetrais yra 29,7cm. x 42cm.

Horizontalus A3 formatas centimetrais yra 42cm. x 29,7cm.

Daugiau apie popieriaus lapo dydžio formatus ir išmatavimus:

Popieriaus lapo dydžio formatai ir išmatavimai

 

Daugiau apie A3 formato spausdinimą:

A3 formato spausdinimas Kaune

Daugiau apie A3 formato kopijavimą:

A3 formato kopijavimas Kaune

Daugiau apie A3 formato skenavimą:

A3 formato skenavimas Kaune

Plačiau apie A3 spalvotą brėžinių spausdinimą Kaune, galite rasti: čia.